Гарантийные талоны

Гарантийные талоны Украина

ЧАСЫ НАРУЧНЫЕ, ЧАСЫ НАСТЕННЫЕ, БУДИЛЬНИКИ, СЕКУНДОМЕРЫ

Проданные на территории Украины

Проданные на территории Украины

УМОВИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ця гарантія поширюється на наступну продукцію торгової марки CASIO:

ГОДИННИКИ НАРУЧНІ, ГОДИННИКИ НАСТІННІ, БУДИЛЬНИКИ, СЕКУНДОМІРИ.

Гарантійний строк на продукцію CASIO складає 24 місяці з дати продажу виробу кінцевому споживачеві.
Ця гарантія дійсна в разі пред'явлення правильно заповненого гарантійного талона і дефектного виробу. Гарантія розповсюджується на недоліки виробу, які виникли з вини виробника. Заміна несправних частин та пов'язана з цим робота виконується безкоштовно. Всі умови гарантії регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Гарантійний термін експлуатації збільшується на час перебування виробу в ремонті. Термін експлуатації виробу складає 7 років.


Протягом гарантійного терміну допускається і не є дефектом:

 1. Розрядка елементу живлення (батарейки), встановленої у виріб виробником. Заміна батарейки протягом гарантійного строку виконується в сервісному центрі безкоштовно. Споживач сплачує лише вартість батарейки.
 2. Зношування ремінця, браслета, корпусу годинника, кнопок, переводних голівок, а також стирання покриття годинника (позолоти, металізації і т.п.) у процесі експлуатації.
 3. Неузгодженість годинної і хвилинної стрілки менше половини хвилинного розподілу (при сполученні їх у положенні 12:00).
 4. Відхилення секундної стрілки від штрихів поділу шкали менш ніж 0,5 секундного поділу.
 5. Люфт годинної або хвилинної стрілки годинника в межах 0,5 секундного поділу.
 6. Відхилення технічних характеристик виробу від зазначених у технічній документації граничних параметрів, причини яких можуть бути усунені шляхом регулювання і налаштування в умовах сервісного центру без заміни деталей.
 7. При використанні виробу в умовах різких перепадів температур допускається незначне утворення конденсату на внутрішній стороні скла. Дане явище обумовлено законами фізики та не являється дефектом.

Гарантія не розповсюджується на:

 1. Вироби, які мають сліди порушення правил експлуатації:
  - сліди ударів та механічних пошкоджень: вм'ятини, зазубрини, стрілки, цифри та риски, що відскочили, відсутність або деформація заводної голівки і т.п.;
  - сліди несанкціонованого відкриття або спроби ремонту неуповноваженими на те сервісними центрами.
 2. Пошкодження (зовнішні або внутрішні), які викликані будь-яким механічним впливом, ударним чи вібраційним навантаженням, застосуванням зовнішньої сили до частин виробу, розбите чи випавше скло, тріщини, сколи, подряпини, задири поверхонь, деформації матеріалів та деталей, злам або вигинання осі переводної голівки, відрив вушок корпусу для кріплення браслета і т.п.
 3. Пошкодження виробу водою внаслідок порушення правил експлуатації. Годинник з написом «Water resistance» не призначений для плавання. Забороняється впливати на голівку та кнопки годинника, який знаходиться у воді (окрім спеціальних годинників для занурення, які мають маркування «Diver's»).
 4. Пошкодження механізму календаря внаслідок переведення стрілок споживачем у період між 23.00 і 04.00 годинами (коли задіяний механізм автоматичної зміни дати і дня тижня).
 5. Пошкодження, які є наслідком проникнення сторонніх предметів, речовин чи комах всередину годинника.
 6. Пошкодження внаслідок потрапляння до виробу їдких хімічних речовин або розчинників.

Гарантійний ремонт не виконується в наступних випадках:

 1. Порушення правил експлуатації чи використання виробу не за призначенням.
 2. Відсутній чи невірно заповнений гарантійний талон (відсутня назва моделі, дата продажу, заводський номер виробу, штамп торгівельної організації, підписи покупця та продавця), чи при пред'явленні талону сумнівного походження.

По вопросам сервисного обслуживания в регионах обращайтесь к региональному дилеру CASIO.
Полный перечень сервисных центров смотрите на сайте www.casio.ru в разделе Поддержка Сервисные центры.